WYPOŻYCZALNIA  KISZEWY 13
Łukasz Grzeszczak

Rębak rozdrabniacz rozdrabniarka do gałęzi, Wypożyczalnia Rębaków i Łuparek do drewna:
Konin
Turek Koło Słupca Września Poznań , Kalisz , Grabowiec, Malanów Pleszew Rychwał Jarocin Uniejów Sieradz, Warta, Dąbie, Wrocław, Zielona Góra
Inowrocław, Ostrów wielkopolski, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Kłodawa, Krośniewice, Kutno, Poddębice, Dobra, 

Wypożyczalnia            RABATY        Kontakt      Polecamy

 

 

Zasady wynajmu

1. Klient przyjeżdża i zabiera maszynę na własny koszt.

2. Zalecamy odbiór maszyny w godzinach przedwieczornych dnia poprzedzającego dzień w którym klient chce pracować. z reguły  miedzy 18:00 a 21:00  aby na drugi dzień z samego rana można było zacząć prace i nie tracić czasu na przejazdy (istnieje również możliwość wynajmu w innych godzinach często po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych) 

3 Doba standardowo kończy o 20:00 dnia którego klient będzie pracować maszyną 

bez większego znaczenia o której godzinie klient odbiera maszynę (zatem  jeśli klient przyjeżdża po maszynę  np rano  bo nie może przyjechać dzień wcześniej wieczorem to i tak doba trwa do 20 tej tego samego dnia  -chyba że wcześniej ustalono inaczej  i  często istnieje taka możliwość ale wszelkie takie szczegóły najlepiej ustalać telefonicznie przed rezerwacją terminu.

Istnieje oczywiście możliwość wynajmu maszyny np od 15 tej do 15 tej czy od 10 tej do 10 tej ale to sprawa ustalana indywidualnie uzależniona od terminu jak i rodzaju maszyny oraz od tego czy na następny dzień będzie  już jakaś rezerwacja.

4. Opłata za wynajem naliczana jest za każdą rozpoczętą dobę. Nie dzielimy dób na połowy ani na godziny.

5.W przypadku jeśli rezerwujesz maszyne np na 3 dni a bedziesz chciał ją oddać wcześniej (powód zwrotu nie ma znaczenia) zobowiązany jesteś do zapłaty kwoty w wysokosci 50% za okres niewykorzystany na który była rezerwacja ponieważ w związku z zarezerwowaniem dla Ciebie tego terminu maszyny odmawiamy wynajmu każdej osobie ktora chce wynająć daną maszynę w tym samym okresie.
W przypadku rezerwacji  na 1 dzień nie zawsze może byc możliwość przedłużenia na kolejny dzień jeśli nie wspomniano i nie ustalono tego wcześniej.

6. Możliwy dowóz na miejsce do klienta.  Płatne dodatkowo 1,20 zł za każdy przejechany 1 km (liczone w oby dwie strony za każdy przejechany km)

7. Wynajmowanej maszyny nie wolno podnajmować lub przekazywać do użytku osobom trzecim

8. Przed wydaniem maszyny klientowi spisywana jest umowa najmu oraz pobierana jest zapłata z góry oraz niewielka  kaucja określona w opisie każdej maszyny. kaucja oczywiście  zostanie zwrócona po zdaniu sprawnej maszyny.


Klient ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe w wyniku nieprawidłowego korzystania z urządzenia. Wszelkie inne uszkodzenia niezależne od klienta nie są brane pod uwagę.

np możliwe uszkodzenia z winy klienta
- wyszczerbienie noży spowodowane zrebkowaniem drutów gwoździ gałęzi z piaskiem kamykami
- przebicie koła (należy je skleić we własnym zakresie)
- zbicie lampy od świateł
-itp

możliwe uszkodzenia za które klient nie odpowiada
-uszkodzenie łożyska - jeśli nie były zrebkowane sznurki lub inne materiały niż drewno to nie jest to
                                  wina klienta
-pękniecie paska napędowego - to nie jest wina klienta
- i inne nie będące następstwem nieprawidłowego korzystania z urządzenia nie są winą klienta
 

9.  Przed każdym przyjazdem bardzo  proszę dzwonić, z uwagi na nienormowane godziny pracy. Brak kontaktu telefonicznego może spowodować konieczność zbędnego oczekiwania na wydanie jak i odbiór maszyny.

Wystawiamy fa Vat 23% podane ceny to ceny brutto.

Serdecznie Zapraszamy:)