WYPOŻYCZALNIA  KISZEWY 13
Łukasz Grzeszczak

Rębak rozdrabniacz rozdrabniarka do gałęzi, Konin, Turek  Wypożyczalnia Rębaków i Łuparek do drewna: Konin Turek Koło Słupca Września Poznań , Kalisz , Grabowiec, Malanów Pleszew Rychwał Jarocin Uniejów Sieradz, Warta, Dąbie,
Inowrocław, Ostrów wielkopolski, Włocławek, Kłodawa, Krośniewice, Kutno, Poddębice, Dobra, 

Minikoparka wynajem wynajmę wypożyczalnia Konin Turek  słupca Gniezno usługi wynajem, koparka łańcuchowa, wykopy liniowe usługi wynajem 

Wypożyczalnia            RABATY        Kontakt      Polecamy

 

 

Zasady wynajmu
Szanowny kliencie

1. Przyjeżdżasz i zabierasz maszynę na własny koszt lub możemy Ci ją dostarczyć w cenie 1,5 zł /każdy km (minikoparka 2zł /km)  Minimalna opłata za przywiezienie lub odbiór wynosi 20 zł  (minikoparka 30 zł)
 

2. Standardowo doba w naszej wypożyczalni rozpoczyna sie od godz. 21:00 i trwa do  godz. 19:00 (od pon do piątku) oraz do godz 18:00 ( w soboty)  Najczęściej maszynę można odebrać wcześniej przed 21:00 (ok 18 - 19 tej ) ale jest to uzależnione od rodzaju maszyny a także  jej dostępności tj czy jest akurat wolna lub czy zdążyła już wrócić z poprzedniego wynajmu.

Dlaczego? ponieważ jeśli maszyna danego dnia jest na wynajmie klient ma czas do 19 tej aby ją zwrócić potem my też potrzebujemy (różnie w zależności od tego jaka to jest maszyna) troche czasu na przygotowanie jej do kolejnego wynajmu. np w przypadku rebaka trzeba go nasmarować i wymienić i  naostrzyć noże. itp.


W cenie wynajmu wliczone jest  max 8 roboczogodzin pracy. (dotyczy to tylko takich maszyn jak rebak do gałęzi Skorpion oraz minikoparka Bobcat)  każda następna roboczogodzina to koszt 40 zł w obu przypadkach   (1 roboczogodzina to 60 minut pracy silnika)

3. Wypożyczalnia czynna jest w godz. od pon do piątku od 8:00-19:00 a w soboty od 8:00 do 18 tej. niedziela nieczynne. Prosimy sie nie spóźniać

4. W przypadku spóźnienia zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty za kolejną rozpoczętą dobę ponieważ taka sytuacja zmusza wypożyczalnie do wydłużenia czasu pracy oraz przesunięć zaplanowanych odbiorów i dostaw co w efekcie może doprowadzić również do utraty zaplanowanego wynajmu

4a) w wyjątkowych sytuacjach za zgodą wypożyczalni w przypadku powiadomienia nas minimum godzinę przed końcem doby o spóźnienieniu sie lub potrzebie przedłużenia wynajmu na godziny może nastąpić rozliczenie wg ustalonej stawki min w wysokości 20% stawki dobowej za rozpoczętą godzinę.


5 W przypadku braku informacji o spóźnieniu i nie zdaniu maszyny w ustalonym terminie oraz braku zgody na przedłużenie najmu naliczona zostanie opłata za kolejną dobę a maszyna zostanie odebrana przez wypożyczalnie na koszt najemcy.

6. Nie ma znaczenia o której godzinie klient odbiera maszynę (zatem  jeśli klient przyjeżdża po maszynę  np rano  bo nie może przyjechać dzień wcześniej wieczorem to i tak doba trwa do 19 tej tego samego dnia  -(chyba że wcześniej wyraźnie ustalono inaczej. Jest to głównie uzależnione od terminu i rodzaju maszyny oraz od tego czy na następny dzień będzie  już jakaś rezerwacja. Wszelkie takie szczegóły należy wyraźnie ustalać przed rezerwacją terminu czy odbiorem maszyny (prosimy po prostu pytać telefonicznie)

7. Prosimy o przemyślane rezerwacje ponieważ w przypadku jeśli rezerwujesz maszynę np na 3 dni a będziesz chciał ją oddać wcześniej (powód zwrotu nie ma znaczenia) zobowiązany jesteś do zapłaty kwoty w wysokości 50% za okres niewykorzystanych nie rozpoczętych dób na który była rezerwacja ponieważ w związku z zarezerwowaniem dla Ciebie tego terminu maszyny odmawiamy wynajmu każdej osobie która chce wynająć daną maszynę w tym samym okresie.
W przypadku dużej ilości pracy do wykonania i rezerwacji  na 1 dzień nie zawsze może być możliwość przedłużenia na kolejny jeśli nie wspomniano i nie ustalono tego wcześniej, ponieważ możemy już mieć na nią rezerwacje lub zaplanowane inne prace.

 8. Wynajmowanej maszyny nie wolno podnajmować lub przekazywać do użytku osobom trzecim

9. Przed wydaniem maszyny klientowi spisywana jest umowa najmu oraz pobierana kaucja określona w opisie każdej maszyny. zapłata nastąpi w chwili zdania maszyny podczas zwrotu kaucji

Klient ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia powstałe z jego winy, powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Możliwe uszkodzenia z winy klienta
- wyszczerbienie noży spowodowane zrebkowaniem drutów gwoździ gałęzi z piaskiem kamykami
- przebicie koła (należy je skleić we własnym zakresie)
- zbicie lampy od świateł
- urwanie filtra powietrza
- zatankowanie niewłaściwego paliwa
- kradzież
-itd

Możliwe uszkodzenia za które klient nie odpowiada
-uszkodzenie łożyska - wynikłe z normalnej eksploatacji
-pękniecie paska napędowego wynikłe z normalnej eksploatacji itp.
 

10.  Prosimy zawsze dzownić
a ) Przed każdym przyjazdem  z uwagi na nienormowane godziny pracy. Brak kontaktu telefonicznego może spowodować czasem konieczność zbędnego oczekiwania na wydanie jak i odbiór maszyny.
b) Przed zwrotem maszyny prosże dzwonić przed wyjazdem aby potwierdzić obecność osoby upoważnionej do odbioru sprzętu. Jeśli w ciagu 10 minut nie uda sie Państwu dodzwonić oznacza to że jesteśmy na miejscu i można przyjechać.

11 W przypadku jakich kol wiek problemów prosimy nic nie naprawiać nie rozkręcać na własną reke bez wcześniejszych ustaleń telefonicznych. W takim przypadku należy niezwłocznie przerwać i prace zgłosić telefonicznie aby wspólnie najszybciej znaleźć najlepsze rozwiązanie tego problemu. Zgłoszenie problemu niezwłocznie w ciągu 10 minut bedzie miało istotny wpływ na korzystne rozstrzygniecie problemu na korzyść klienta.

12. po zakończonej pracy maszynę należy oczyścić z zabrudzeń do stanu co najmniej takiego w jakim została wypożyczona. W innym przypadku naliczona zostanie opłata za mycie w wysokości 15 zł Wystawiamy fa Vat 23% podane ceny to ceny brutto.

Serdecznie Zapraszamy:)